אודות הסטודיו

את מיכאלה סטודיו הקים אושרי ביטון לפני 4 שנים ביקנעם עילית במטרה לספק ללקוחותיו פתרונות יעילים לתכנות, עם דגש על הקמת מערכות ניהול מורכבות כגון פלטפורמות לניהול אתרי לוחות יד שנייה, קופונים וכדומה.

בתחילה הסטודיו הוקם בשם אחר אך לאחר שמיכאלה ואני נפגשנו והקמנו בית זכה העסק לתוספת מדהימה עם יכולות עיצוב מרשימות, בדיוק מה שהעסק היה צריך בזמנו. אז הסטודיו התקדם וצמח וקיבל צבע מיוחד במינו, אותו תוכלו לטעום כאן באתר שלנו, בזכות השירותים הרבים והמגוונים שמגיעים מבית חם ביותר: עיצוב אתרי אינטרנט, קידום SEO בגוגל, תכנות בוורדפרס (או במערכות אחרות, או בפיתוח מערכת בלעדית), מיתוג כולל, עיצוב לדפוס.

אושרי הוא גם בעלים של בלוג-מגזין בנושאי שיווק דיגיטלי כגון פרסום בגוגל וקידום אתרים.

נשמח להוסיף אתכם למעגל הלקוחות המרוצים שלנו  צור קשר

מיכאלה | GRAPHIC DESIGNER

אושרי | WEB DEVELOPER

אני מעצבת גרפית מומחית בעיצוב אתרים וגרפיקה לדפוס, עם דגש על חשיבה שיווקית. המטרה שלי היא לעצב את העסק שלכם ואת האווירה שהוא משדר, ולא ``סתם`` לזרוק קווים וצבעים על המסך, אלא לבצע זאת לאחר חשיבה ואם צריך אז גם להוסיף מסרים תת הכרתיים… אני אוהבת לעצב אתרים בעיקר על מערכת הוורדפרס, ואני רואה את התוצאה אצל הלקוחות שלנו שמרגישים עצמאיים לחלוטין וללא כל תלות בנו לאחר סיום פיתוח האתר.

מיכאלה | GRAPHIC DESIGNER

אני מתכנת מזה 12 שנים, עבדתי עם לא מעט חברות בתקופה הזו. למדתי המון וצברתי ניסיון רב, כשהיום אני נמצא בשלב שבו אני יכול לפתור תקלות מורכבות או לתכנת בקשות מורכבות בזריזות ויעילות. בין היתר למדתי ואגרתי ידע רב בתחומי השיווק, קידום ו – בניית אתרים. השילוב עם מיכאלה הוא מיוחד במינו. מעבר לכסף והצלחה, ההנאה בלקחת עיצוב איכותי ולהפוך אותו למוצר אמיתי שאפשר לגלוש בו, הרגע הזה שבו גם אתר אינטרנט מרגיש לך כיצירה גדולה – הוא כיף גדול.

אושרי | WEB DEVELOPER

הצטרפו לניוזלטר שלנו

ותקבלו בכל שבוע ניוזלטר משותף של מיכאלה סטודיו ו oshrib.com - העדכונים הכי חמים הקשורים לבניית אתרים, וורדפרס, וטיפים מדהימים בנושא קידום אתרים בגוגל

הצטרפת בהצלחה לניוזלטר שלנו !

Share This