שירותי הסטודיו

מיכאלה סטודיו מספקת את כל הפתרונות האפשריים בתחום השיווק הדיגיטלי. כשמגיע אלינו עסק שאין לו נוכחות באינטרנט – אנחנו "תופרים" עבורו עסקה שלימה של שיווק דיגיטלי: אפיון, בניית אתר, קידום אורגני או קידום ממומן, אסטרטגיה שיווקית מבחינת תוכן ולבסוף תכנון פעילות ברשתות החברתיות. לעומת זאת, יכול להגיע אלינו עסק שכבר יש לו אתר אבל הוא מעוניין לרענן ולהתחדש בעיצוב חדש, או לשפר את מערכת ניהול התוכן שלו, וכמובן – לקדם את העסק בגוגל וברשתות החברתיות. 

 

יש לנו מגוון פתרונות לכל סוגי העסקים, מהעסק הקטן ביותר ועד תאגיד ענק. אנחנו נתאים עבורכם שירות בהתאם לכיס שלכם, ואתם תצאו מרוצים ויתרה מכך – תשיגו תוצאות טובות בזכות השירות שלנו.

רעיון-עיפרון

בניית אתרים

במיכאלה סטודיו יש מתכנת עם נסיון של למעלה מ 12 שנים ומאות אתרים שתוכנתו על ידו במגוון שפות תכנות ומערכות ניהול תוכן. האתר יתוכנת כך שיתאים לכל גודל של מסך (רספונסיבי): סמארטפונים, טאבלטים, לפטופטים, ומחשבים נייחים. בניית אתרים – שלב חשוב וכמעט האחרון בטרם האתר עולה לאוויר. בהמשך ליסודות המוצקים של האייפון והיצירתיות של העיצוב, גם התכנות חייב להיות ברמה הגבוהה ביותר. ולכן – אנו מתכנתים את האתר על מערכת שתתאים ביותר לעסק שלכם ולסוג האתר, עם קוד נקי ומוכן לקידום, עם גישה לגוגל-אנליטיקס, ומפתחים אותו כך שיהיה קליל לניהול ושימוש הן לגולש והן למנהל האתר. לרוב עסקים קטנים-בינוניים יקבלו אתר המבוסס וורדפרס, ואילו בעסקים גדולים יותר ובחנויות וירטואליות – יבוצע תחקיר שבעזרתו נבחר עבורכם מערכת מותאמת.

עיצוב אתרים

לאחר ששלב האפיון הסתיים בהצלחה גדולה, זה הזמן לעבור לחלק האומנתי והוא עיצוב האתר. האתר שלכם חייב לשדר את אווירת העסק, לאפשר נוחות מקסימלית לגולש, וכמובן להדגיש את המסר העיקרי שלכם. שלב עיצוב האתר הוא קריטי, מכיוון שהוא יספק את השרטוט למתכנתים – שיבצעו לפיו אחד לאחד את העבודה. ולכן גם המעצב/ת צריכים להבין בתכנות ובמערכת הניהול המיועדת לאתר, ויתרה מכך – המעצבת או המאפיין חייבים להבין בעסקים ובשיווק. אל תתפשרו על פחות מזה.

קידום אתרים

ישנן שיטות רבות לקדם ולשווק באינטרנט, המוכרות בין השיטות הן SEO ו – PPC או בעברית – קידום אורגני ו – קידום ממומן. לצד אלה ישנן שיטות נוספות כגון פרסום ברשתות החברתיות ובעיקרן – פייסבוק.

על מנת שקידום אורגני יצליח צריך אתר איכותי שנכתב בקוד נקי ומסודר לפי דרישות גוגל, צריך תוכן בעל ערך ומגרה לשיתופים, וצריך מישהו שידע לקחת את כל זה ולשווק את האתר במקומות הנכונים על מנת שהתוכן שלכם ייקרא וירוץ ברחבי הרשת, כשהמטרה היא ברורה: להגדיל את כמות הלקוחות וההכנסות שלכם.

למיכאלה סטודיו נסיון רב בקידום, ובין אם אנו נפתח לכם את האתר או אם כבר יש לכם אתר – אנו נמצא את הפתרונות המתאימים על מנת שהאתר שלכם יטוס במיקומים שלו בגוגל.

אחסון ותמיכה

שרת האחסון שתבחרו לאחסן בו את האתר, חייב להיות שרת שיספק לכם תמיכה ושירותי גיבוי בכל יום. יתרה מכך – אם האתר מיועד לקהל ישראלי אז חשוב שהשרת ימוקם בישראל, ויאפשר כמות תעבורה וזכרון שיספיקו עבור האתר שלכם. עליכם לשאול את השאלה – מה קורה אם האתר נפרץ? ובכן, התשובה חייבת להיות שחזור מיידי ככל הניתן ע"י חברת האחסון, במידה ואין לכם את הידע הדרוש לשחזור האתר. 

כמו כן, האתר חייב לעלות מהר מאוד ולכן יש חשיבות לנתונים הטכניים שחברת האחסון תספק לכם.

מיכאלה סטודיו לא מכריחה אתכם להתארח אצלה, וזה אחד היתרונות שלנו. סיימנו לבנות לכם את האתר? זו בחירה שלכם אם לקחת את הקבצים ולהיות אדון לעצמכם, או להשאר בשירות האחסון שלנו – שכולל נתונים טכניים מצוינים, תמיכה, שירותי גיבוי ושחזור, מענה בעת פריצה או גילוי וירוס, ובקיצור – כל מה שהאתר שלכם צריך.

שיפור מהירות

יש לכם כבר אתר והוא נטען באיטיות מעצבנת? תולשים שיערות מהראש? מבינים שמהירות האתר משפיעה על מיקום האתר בגוגל ועל הקידום האורגני שלכם? אנחנו כאן… אמנם אנחנו לא יכולים לעזור לכם עם השיערות, אבל עם מהירות האתר – בהחלט !

יש לנו מגוון שיטות לשיפור מהירות האתר. צרו איתנו קשר, ואנו נבחן את האתר שלכם מכל הכיוונים – ממש כמו טסט לאוטו. בסוף הבדיקה נגיש לכם ממצאים לשיפור ואתם תחליטו אם אתם רוצים ללכת על הצעדים שישפרו את המהירות שלכם פלאים. כבר יצא ששיפרנו אתרים שנטענו במשך 50 שניות (!) והשיפור הוביל אותם לטעינה של מתחת ל 4 שניות. מדובר באתרים כבדים מאוד – חנויות ענק. היינו רוצים שהם יטענו תוך שניה, אבל זה כבר תלוי ביסודות של האתר.

ובכן, מיכאלה סטודיו תספק עבורכם שירות של שיפור מהירות טעינת האתר – ואתם תתנו לתוצאות לדבר.

עיצוב ומיתוג

עיצוב לוגו – משימה שחלק מבעלי העסקים מקלים בה ראש, בואו נראה למה כדאי להשקיע (כל עוד אתם מסוגלים) בעיצוב לוגו שיווקי עם רעיון מאחוריו. לוגו איכותי ושיווקי הוא הפנים של העסק שלכם. את הלוגו שלכם יראו בראש האתר, בדף הפייסבוק, בכרטיסי הביקור, במדבקה או בשלט של העסק. מיכאלה סטודיו מציעה לכם עיצוב לוגו בתקציב הגיוני, אך ברמה של משרד פרסום בזכות המעצבת שלנו… מיכאלה. אל תחששו לגשת למקצוענים בנושא לוגו מתוך חששות של תקציב וזמן, אנחנו כאן בשבילכם. נמצא את הפתרון הראוי עבורכם. גם לעסקים קטנים מגיע לוגו מדהים !

כתיבת תכנים

התוכן הוא המלך ! זה מה שצועקים היום ברחובות האינטרנט. ובכן, אכן התוכן הוא משמעותי ביותר בשלב הקידום ובמאמצי המכירות שלכם אם אתם בעלי חנות וירטואלית או מספקי שירות כלשהו.

אך מעבר לכך שעל התוכן להיות קריא ואיכותי – הוא חייב לספק ערך ולגרום לאנשים לשתף ולהפיץ אותו ברחבי האינטרנט, אחרת… התוכן שלכם יהיה מלך עירום – תוכן איכותי שאף אחד לא קורא.

ולכן התפקיד שלנו מתחלק לשניים – וזה תלוי בשירות שתיקחו. השירות המלא שלנו כולל כתיבת תוכן + Promotion שלו, כלומר – אנחנו נדאג שהוא יגיע למקומות הנכונים באופן טבעי ולפי חוקי Google, וכך הקידום האורגני שלכם יקבל זריקת מרץ.

העלאת מכירות

אז אם נסכם את כל השירותים המוצעים אצל מיכאלה סטודיו, וחלק מהשירותים "העודפים" שלא מצוינים כאן אלא ניתנים במהלך השוטף של השירות שלנו… כל המטרה היא להגדיל כניסות לאתר ולהביא יותר תועלת ורווח לעסק שלכם, זו המטרה.

המטרה היא לא רק אתר יפה ומודרני, לא רק אתר שנמצא במיקום גבוה בגוגל, ולא רק עסק שיכול להתגאות בנראות שלו באינטרנט… אלא המטרה היא להצליח ! להשתפר ולהעלות את המכירות שלכם.

אחרת, מה שווה בגד יפה שאף אחד לא לובש?

 

אם כן… אנחנו מחכים לכם, צרו איתנו קשר עכשיו .. חבל על הזמן.

הצטרפו לניוזלטר שלנו

ותקבלו בכל שבוע ניוזלטר משותף של מיכאלה סטודיו ו oshrib.com - העדכונים הכי חמים הקשורים לבניית אתרים, וורדפרס, וטיפים מדהימים בנושא קידום אתרים בגוגל

הצטרפת בהצלחה לניוזלטר שלנו !

Share This