תוספות שיער – כיצד לטפל בהן נכון?

מאמר זה מציע טיפים ועצות חשובות כיצד לטפל בתוספות שיער, תוך התמקדות בתוספות קליפסים, דבק ותפירה. למדי כיצד נכון לשטוף, לתחזק ולעצב את התוספות שלך בכדי לשמור על מראה מושלם לטווח ארוך.

תוספות שיער – באיזו תדירות שוטפים ועם מה?

אם את רוצה לשמור על תוספות השיער שלך במיטבן, שטיפה נכונה היא הכרחית. עם זאת, תדירות השטיפה וסוג השמפו בו את משתמשת יכולים להשתנות בהתאם לסוג התוספות שיש לך. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לשמור על התוספות שלך:

 • שטיפת תוספות שיער עם קליפס:
  תוספות שיער קליפסים הן הקלות ביותר לשטיפה מכיוון שניתן להסיר אותן מהראש. את יכולה לשטוף אותן כל 4-6 פעמים שחיברת אותן, או לעתים קרובות יותר. לאחר השטיפה, סחטי בעדינות את המים והניחי אותן באופן שטוח לייבוש.
 • שטיפת תוספות שיער בדבק:
  תוספות שיער מודבקות קשות יותר לשטיפה מכיוון שהן מחוברות ישירות לשיער הטבעי שלך. כדאי לשטוף אותן בין 2-3 שבועות כדי להימנע מהחלשת הדבק. השתמשי בשמפו ומרכך עדינים, והימנעי מלשפשף את הקרקפת בעוצמה חזקה. במקום זאת, התמקדי בעיסוי השמפו לאורך שיערך. לאחר השטיפה, סחטי בעדינות את המים ומומלץ לייבש באמצעות פן על עוצמת חום נמוכה.

 

תחזוקה נכונה לתוספות שיער

תחזוקה נכונה היא המפתח לשמירה על תוספות השיער שלך להיראות נהדר למשך זמן רב ככל האפשר. הנה כמה טיפים שיעזרו לשמור על התוספות שלך:

 • 1. עדינות:
  הימנעי משיכת התוספות שלך, מכיוון שהדבר עלול להזיק גם לתוספות וגם לשיער הטבעי שלך. כאשר חופפים את השיער, הקפידי להתחיל מהקצוות ולהתקדם למעלה, בעזרת מסרק רחב או מברשת עדינה.
 • 2. הגנה מפני חום:
  חום יכול להזיק לתוספות שיער, בדיוק כמו שהוא יכול להזיק לשיער הטבעי שלך. אם את חייבת להשתמש בפן או בכל אמצעי אחר, הקפידי לשמור על טמפרטורה נמוכה.
 • 3. שימוש חכם בתכשירים:
  אמנם חשוב לשמור על ניקיון התוספות, אך שימוש ביותר מדי מוצרים עלול לגרום להצטברות ולפגיעה בשיער. הימנעי משימוש ביותר מדי תכשירים.
 • 4. שמירה נכונה:
  כאשר אינך משתמשת בתוספות שלך, הקפידי לאחסן אותן כראוי. זה יעזור למנוע קשרים ונזקים. 

 

האם ניתן לעצב את תוספות השיער כמו השיער הטבעי שלך?

כן, את יכולה לעצב את תוספות השיער שלך בדיוק כמו השיער הטבעי שלך. ניתן לסלסל, ליישר ולעצב תוספות קליפסים בכל דרך שתרצי.

ניתן גם לעצב תוספות דבק ותפירה, אבל כאן תצטרכי להיות קצת יותר זהירה. הימנעי משימוש במכשירים חמים כגון פן או מחליק ישירות על החיבור התוספות, מכיוון שזה עלול לגרום להן להיחלש ולהשתחרר. במקום זאת, השתמשי במכשירים בעוצמת חום נמוכה והקפידי להרחיק אותם כמה סנטימטרים מחיבור התוספות.

דבר אחד שכדאי לזכור בעת עיצוב התוספות שלך הוא שייתכן שהן לא יהיו בדיוק כמו השיער הטבעי שלך. לדוגמה, ייתכן שחלק מהתוספות לא יהיו גמישות כל כך כשמדובר בתסרוקות מסוימות. קחי קצת זמן להתנסות עם התוספות שלך ולראות מה הכי מתאים לך.

תמונה של אדם המשתמש בספריי מגן חום לפני מריחת מגהץ שטוח על תוספות השיער.
שימוש במחליק שיער ותוספות שיער

 

טיפול בתוספות שיער יכול להיות פשוט ויעיל אם תבצעי את השלבים הנכונים. עם שטיפה, תחזוקה ושימוש נכונן, התוספות שלך לא רק יחזיקו מעמד זמן רב יותר, אלא גם ימשיכו להיראות נפלא. 

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

איך לבחור בושם לאישה

בחירת בושם היא לא רק עניין של ריח טוב, זו דרך לבטא אישיות וסגנון אינדיבידואלי. פוסט זה בבלוג מספק מדריך מקיף כיצד לבחור את הבושם